سؤالات متداول

سوال: گیلگمیشان چه می‌کند؟

جواب: گیلگمیشان انتشاراتی در خدمت جامعه‌ی دگرباش ایرانی است. این انتشارات تلاش می‌کند تا نیازهای این جامعه را به کتاب‌ در زمینه‌های مختلف، در حدِ توان خود، تامین کند.

سوال: آیا گیلگمیشان کتاب مرا منتشر می‌کند؟

جواب: با ما تماس بگیرید. ما به تمام آثار دریافتی توجه نشان می‌دهیم و با توافق دو طرفه، بعد از بررسی و ویرایش، کتاب شما را هم در صورتی که واجد شرایط کافی کیفیتی متن و محتوا باشد، منتشر خواهیم کرد.

سوال: آیا گیلگمیشان امنیت مرا به‌خطر نمی‌اندازد؟

جواب: امنیت نویسنده‌ها یا مترجم‌های کتاب‌های انتشارات، مهم‌ترین موضوع برای ما است. مطمئن باشید هویت شما همیشه پیش ما محفوظ خواهد بود. کتاب‌ها با هر نامی که نویسنده مطمئن باشد امنیتِ او را به‌خطر نخواهد انداخت، منتشر خواهند شد.

سوال: زمینه‌ی اصلی کار انتشارات فقط آثار ال‌جی‌بی‌تی است؟

جواب: بله. در زمینه‌های مختلفی چون ادبیات، علوم انسانی، علوم اجتماعی، سلامت و کلیات، ترجمه یا تالیف،‌ کتاب‌هایی را منتشر می‌کنیم که بتوانند نیازمندی‌های جامعه‌ی ال‌جی‌بی‌تی ایرانی را به کتاب، بتدریج رفع کنند.

سوال: آیا کتاب‌ها ثبت رسمی می‌شوند؟

جواب: بله، انتشارات گیلگمیشان یک انتشارات رسمی ثبت شده در خاک کانادا، شهر تورنتو است. کتاب‌های شما در کشور کانادا فیپا (فهرست‌نویسی پیش از انتشار) دریافت می‌کنند و این کُد، در سرتاسر جهان معتبر و حافظ کپی‌رایت کتاب شما است.

سوال: آیا کتاب‌های انتشارات فقط مجانی و فقط الکترونیکی هستند؟

جواب: تقریباً تمامی کتاب‌های ما مجانی و الکترونیک هستند. هرچند به‌زودی کتاب‌های چاپی را نیز از طریق اینترنت به فروش خواهیم رساند اما هدف ما، اطلاع‌رسانی با کمترین هزینه‌ی ممکن با جامعه‌ی ال‌جی‌بی‌تی ایرانی است.